kategoriler

Ahmet Maranki DiyetleriAhmet Maranki Diyetleri

Ahmet Maranki Diyetleri
Ahmet Maranki\'nin sizlere özel fazla kilolalarınızdan kurtulmak için hazırlanmış diyeti.

Prof.Dr. Ahmet Maranki elma sirkesi ile çok hızlı kilo verebileceğimizi söylüyor. Kurtulmak istediğimiz kilolarımızdan elma sirkesi ile rahatlıkla kurtulabiliriz. Elma sirkesi çok fazla alanda kullanılmaktadır. Saç, cilt bakım vb. alanlarda kullanılır. Zayıflamak isteyenlerin %90\'ı elma sirkesi ile çok hızlı kilo vermişlerdir

Zayıflamak için neler yapmalıyız ve gerekli malzemeler nelerdir ?
-1 bardak su
-2 yemek kaşığı elma sirkesi
-1 Tatlı kaşığı bal tabi bal isteğe bağlıdır. Çok sıcak olmayan yaklaşık 50 derecelik bir suyun içine elma sirkesi ve balımızı iyice karıştırıp içiyoruz.

İçilecek zamanlar nelerdir ?
Zayıflama diyetimizi uyumadan önce ağır ağır içiyoruz. Bu sebeple bu diyeti Yaz ayları içerisinde rahatlıkla yapılması mümkün.

Ahmet Maranki\'ye göre diyetin herhangi bir yaz etkisi veya kas kaybına neden olacak bir yapısı yok. Kısacası sağlığınızdan bir şey kaybetmeden kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan iyi bir diyet.

Karpuz ve Kiraz diyetleri 2 kür halinde 3\'er günlük sürelerle uygulanabilir. Bu sayede hem vücut aniden yaşanan bu yemeksizlik durumuna alışır hem de vücut bir şeyler kaybetmez.

Kürler için verilen tarihler ise oldukça önemli. Çünkü yapılan araştırmalar bu tarihlerde bu diyetlerin oldukça etkili olduklarını ortaya çıkarmış. Sanırım dünyanın yeri, gezegenlerin konumu gibi birkaç astrolojik değerde bunları doğrulamış durumda.

Kısacası kürleri ve diyetleri verilen tarihlerde uygulamanızda fayda var. Ona göre daha hızlı ve sağlıklı bir diyet dönemi yaşayabilirsiniz.

Yapılan açıklamalarda ikisinin de aynı anda kullanılıp kullanılamayacağı belirtilmemiş durumda. Ancak tarihler peş peşe geldiğinden birçok kişi ikisini aynı anda deneyebilirler. Bunda yaşanacak muhtemel sağlık sorunları için ise doktorunuzla görüşebilirsiniz diyete başlamadan önce.

Sponsorlu BağlantılarYorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar