kategoriler

Ahmet Maranki Böbrek Taşı Nasıl DüşürülürAhmet Maranki Böbrek Taşı Nasıl Düşürülür

Prof. Dr. Ahmet Maranki\'nin Böbrek Taşı düşürme, böbrek taşı tedavisi, böbrek taşı oluşumunu önlemek için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürleri.


Başlıca işlevleri kanın fazla suyunu ve artık maddelerini süzmek olan böbreklerimizde zaman zaman idrar içerisinde bulunan kalsiyum ve ürik asit gibi maddelerin kristalleşmesi ile Taş gibi yapılar meydana gelir.


Böbrek taşı dediğimiz bu yapılar bazen golf topu kadar büyük olabildiği gibi,bazen de kum tanesi kadar küçük olabilmektedir.

Bazı böbrek taşları çok küçük olduğu için böbrekte ağrısız bir şekilde bulunabilir veya idrar yolu ile ağrısız bir şekilde dışarı atılabilir, fakat bazı böbrek taşları ise boyutları nedeniyle şiddetli böbrek ağrılarına neden olabilmekte ve idrar yolunu tıkayabilmektedir.


Ahmet Maranki Böbrek Taşı için Bitkisel Kürü:

Malzemeler :

 

 

  • 3-4 adet kereviz sapı,
  • 3-4 adet lahana yaprağı,
  • 1 tutam maydanoz sapı,
  • 1 su bardağı su.


Hazırlanışı: 1 su bardağı kaynamakta olan suyun içerisine kereviz saplarını, lahana yaprağını ve maydanoz sapını koyduktan sonra 3 taşım kaynatınız.

Kullanımı: Akşamları yatmadan 1 saat önce 1 su bardağı içilir. 3 hafta süre ile uygulanması gereken kürün hiç bir yan etkisi yoktur ve herkes içebilir. Böbrek iltihaplarının dışında zayıflamaya ve kan yağlarını düşürmeye de yardımcı olur.

Uyarı: Her seferinde taze olarak hazırlanması gerekmektedir

 

 

Ahmet Maranki Böbrek fonksiyonlarındaki bozukluklar için bitkisel öneriler: Prof Dr. Ahmet Maranki böbreklerin fonksiyonunun bozulması çok mühim bir rahatsızlıktır sizleri ölüme götürebilir dedi. Ahmet Maranki, böbrek hastalıkları için adeta mucizeler yaratan bitkisel tedavi ve çözüm yöntemleri açıkladı.

 

 


* Zencefili, yemeklere ve salatalara rendeleyip, yanında yoğurt ile birlikte tüketin.
* Hibiskus, bitkisini çay gibi demlendirip, içine toz Zencefil katarak, yudum yudum için.
* Maydonozu ve maydonoz saplarını demlendirip, her gece taze olarak, 2 bardak, yatmadan önce için.
* Aynı şekilde, kereviz ve lahana da suyu içilerek, kullanılabilir.

Sponsorlu BağlantılarYorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar