kategoriler

Ahmet Maranki Basur ( Hemoroid ) TedavisiAhmet Maranki Basur ( Hemoroid ) Tedavisi

Prof. Dr. Ahmet Maranki Basur (Hemoroid) Tedavisi için önemli bilgiler açıklıyor. Hazırlamış olduğu kürler sayesinde basur (hemoroid) hastalığından kurtulmanıza yardımcı oluyor.


Prof. Dr. Ahmet Maranki tüm acı baharatların Hemoroid üzerinde olumsuz etkiler meydana getirdiğini; safran, nane, biberiye, dereotu, tarçın, kişniş, Kakule ve gülsuyunun ise basur tedavisi için faydalı olduğunu belirtiyor ve hemoroid tedavisi için aşağıdaki bitkisel kürleri öneriyor..

Hemoroid bitkisel tedavisi ve Prof. Dr. Ahmet Maranki hemoroid tedavisi kürleri;

Prof. Dr. Ahmet Maranki Basur tedavisi ve kürü 1: 4 bardak soğuk su içine 4 Tatlı kaşığı ufalanmış çobançantası ve bu karışım 8 saat bekletilir. Bekletilen karışım 1 gün içerisinde tüketilmelidir. Ayrıca çobançantası kaynatılır ve bu su ile basur yıkanır.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Basur tedavisi ve kürü 2: 1 bardak kaynar su içine 10 gram siyah üzün yaprağı konur ve 10 dakika demlenmesi için beklenir. Bu basur küründen günde 2 bardak hazırlanıp içilir.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Basur tedavisi ve kürü 3: Semizotu lapa haline getirilir. Lapa haline getirilen semizotu hemoroid üzerine konulup bir süre bekletilir.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Basur tedavisi ve kürü 4: Saf zeytinyağı ısıtılır. Sabahları bu ısıtılan zeytinyağı küründen aç karnına 50 gram kadar içilir. Zeytinyağı kürüne birkaç gün devam edilir.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Basur tedavisi ve kürü 5: 1 bardak kaynar suyun içine 1 tutam ince doğranmış maydanoz ilave edilir ve bu karışım 5 -10 dakika boyunca kaynatılır. Kaynayan maydanoz kürü 20 dakika demlenmesi için bekletildikten sonra bu kür ile basurlu bölge bolca ıslatılır.

Sponsorlu BağlantılarYorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar