kategoriler

Ahmet Maranki Alt Islatmaya Bitkisel ÇözümAhmet Maranki Alt Islatmaya Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki  alt ıslatmaya bitkisel çözüm olan şifalı bitkileri ve şifalı bitkisel kürleri sizlere sunuyor. Prof. Dr. Ahmet Maranki\'nin alt ıslatmaya bitkisel çözüm sunan bitkisel kürlerini ve şifalı bitkilerini bu makalede inceleyebilirsiniz...

Prof. Dr. Ahmet Maranki alt ıslatmaya çözüm olarak, şifalı bitkiler dünyasından faydalanabileceğimizi söyledi. Bitkisel tedavi yöntemleri eskiden bu kadar göz önünde değildi, ve insanlar yeni, yeni uzman doktorların tavsiyeleri sayesinde bilgilendiriliyor.

İnsanlar doğal yöntemlerden tedavi edilebilecek, hastalıkları tedavi ettirerek daha sağlıklı bir yaşama merhaba diyor. Bu hastalıklardan birisi de, genelde aile bireylerinin çocuklarının belirli yaş aralıklarından sonra altını ıslatmayı durduracağı yerine, 9, 10, 11, 12 gibi yaşlara kadar devam eden süreçlerle karşılaşıyoruz.

Doğal olarak bu bizi rahatsız ediyor. Prof .Dr. Ahmet Maranki ve diğer doktorların ortak olarak önerdiği bitki kantaron, kantaron bitkisini aktarlardan temin edebilirsiniz. Sarı Kantaron olarak iki çeşidi mevcuttur. İkisiyle de bitkisel tedavi yapabilirsiniz. Yaklaşık olarak 2 çay kaşığı kadar kantaronu bir su bardağı hacmindeki suyun içerisine ufalayarak koyuyoruz.

Daha sonra su ile kantaronumuzun olduğu karışımımızı, ocak da beş dakika kaynatıyoruz. Altı, yedi dakika süre demlemeye bıraktıktan sonra, öğleden sonra günde bir su bardağı içiyoruz. Yalnız burada dikkat edeceğiniz bir husus vardır. Yapacağınız karışımın tadını beğenmeyebilirsiniz, damak zevkinize uygun gelmeyebilir. Şeker veya diğer tatlandırıcıları bu suyun içerisine katarsanız, verim alamazsınız. Doğal yönden tüketilmeli ve şeker katılmamalıdır. Bu kürü altı ıslatma problemi olan herkes, yaklaşık olarak on beş, yirmi gün uygulamalıdır.

Sponsorlu BağlantılarYorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar