kategoriler

Aventurin (Yıldız Taşı)Aventurin (Yıldız Taşı)

''Güney Amerika'da yaşayan şamanlar için Aventurin kutsaldır. Birçok inisiasyon ve şifa ritüellerine bu kristali eklemişler. Doğa elementlerini ruhlarıyla iletişime geçerken kullanmışlar''

Amerika ve Avrupa ülkelerinde yaşayan birçok şifacı halen Aventurin kristali ile çalışmalarını sürdürmektedir. Medyumik yetenekleri güçlendirerek kişinin aka-şik kayıtlara ulaşmasını kolaylaştırıyor.Kişiye neşe vererek iyimserlik duygusunu arttırır.

Hayatın iniş ve çıkışları karşısında kişiyi ruhsal olarak güçlendirir. Duygusal açıdan kalbe rahatlık verir. Sevgi alışverişinde problem yaşayanlar için birebirdir. Sevgi anlayışını geliştirmek ve evrensel sevgi anlayışının idrakine varmak için Aventurin kristalini kullanabilirsiniz.

Kalbinize ağır gelen öfke, kıskançlık, sahiplenme ve nefret gibi yüklen bırakmanızda ve kalbinizi saf sevgi enerjisine açmanızda yardımcıdır. Kalp bölgesindeki enerjisel blokajları çözerek yaşam enerjisinin akışının çoğalmasına sebebiyet verir. Duygusal özgürlüğe erişebilirsiniz. Bunan yanında fiziksel güçlülüğü ve canlılığı arttırır. Enerjisel olarak bütünsel dengeleyicidir.


Kalp rahatsızlıklarında, solunum yetersizliğinde, Depresyon tedavisinde iyileştirici etkisini keşfedebilirsiniz. Bununla beraber cilt hastalıklarında ve alerjik reaksiyonların tedavisinde kullanabilirsiniz. Teninize değecek şekilde kullanırsanız üzerinizde gelişecek muhtemel etkilerini hızlandırabilirsiniz.


Aventurin kristali ile içsel uyum ve dengeye kavuşabilirsiniz. Gündelik stres, panik ve telaş hallerinizi üzerinizden atmanıza ve bu yönde sakin tavırlar sergilemenizde size son derece yardımcı olabilir. Kendi dinginliğinize kavuşurken içinizde yükselen evrensel yaşam enerjisini deneyimlersiniz. Bu noktada olmakta olanı kabullenmeye ve izin vermeye başlayabilirsiniz. Değişen sizinle beraber evrensel yaşam görüşünüzdür. 

Aventurin kristalinden yayılan enerjiler, sizi bu şekilde değiştirmeye ve dönüştürmeye başlayabilir. Yeter ki siz samimiyetle isteyin, niyet edebilin. Kristalin enerjisi, kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren auranızı sarıp sarmalayacaktır.

Sponsorlu BağlantılarYorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar